1 клас НУШ Я досліджую світ 2 частина до підручника Большакова І.О., Пристінська М.С, Т530199У, Ранок


Задать вопрос по товару

35 26.25 грн


На складе - шт.

В наличии - отправка 07-07-2021


Код - Т530199У Ранок
Автор:
Видавництво: Ранок
Штрих-код: 9786170947086
Предмет:
Мова: українська
Обкладинка: Мягкий переплет - крепление скрепкой или клеем
Кількість сторінок: 64
Ілюстрації: цветные
Рік випуску: 2018
Формат: 205х260 мм
Вага: 0.140

Показать все описание

Зміст робочого зошита для 1 класу НУШ "Я досліджую світ" до підручника Большакової І.О., Прістінської М.С.:

1-5 - Розділ 1. Тема 4. Я досліджую природне довкілля взимку

6-52 - Розділ 2. МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА.

6-14 - Тема 1. Я живу в Україні.

15-29 - Тема 2. Міста і села України.

30-46 - Тема 3. Я люблю природу України.

47-52 - Тема 4. Я досліджую природне довкілля навесні.

53-64 - МОЯ ПЛАНЕТА - ЗЕМЛЯ.

53-57 - Тема 1. Я живу на планеті Земля.

58-64 - Тема 2. Я досліджую природне довкілля влітку.

 

Найкращі зразки навчальних посібників для Нової української школи завжди можна знайти на сторінках інтернет-магазину “Гала-Маркет”. Серед них вирізняється своєю змістовністю та яскравістю робочий зошит “Я досліджую світ” частина 2 (друга) (Большакова І.О., Прістінська М.С., код Т530199У, видавництво “Ранок”) для 1 класу НУШ загальноосвітніх навчальних закладів.

Робочий зошит “Я досліджую світ” (Большакова І.О., Прістінська М.С.) частина 2 для 1 класу НУШ - сучасність та компетентність

Друга частина посібника для практичної роботи учнів під час вивчення дисципліни “Я досліджую світ” відповідає змісту 2-ої половини курсу предмету за одноіменним підручником за авторством відомого творчого дуету фахівців гуманітарного напрямку Большакової І.О. та Прістінської М.С. Його сутність та наповнення цілковито відповідають вимогам та принципам Нової української школи. Серед застосованих засобів навчання активно використовуються нові методики дата-досліджень, пошуку інформації, інтерактивного аналізу. Передові форми та способи роботи з дитячою аудиторією спрямовані на здобуття практичних навичок опрацювання інформації та виконання практичних завдань, здобуття базових компетентностей першокласників.

Найкращий вибір робочого зошита “Я досліджую світ” до підручника Большакова, Пристинська з “Гала-Маркет”

У робочому зошиті “Я досліджую світ” Большакової І.О., Прістінської М.С. реалізовані найкращі зразки сучасного підходу до формування критичного мислення та організації пізнавального процесу учнів 1 класу НУШ. При цьому враховані особливості їх світосприйняття, емоційного забарвлення та своєрідності спілкування всередині колективу та поза його межами. Посібник насичений тематичними малюнками, привабливими образами та картинками, близькими дитячому середовищу, продумані завдання дають можливості для розвитку уяви, аналітичного мислення, пошукових навичок та прагнень.

Робочі зошити “Я досліджую світ” Ч.2, Большакова І.О., Прістінська М.С., код Т530199У, від видавництва “Ранок” для 1 класу НУШ чекають на Вас у нашому магазині. Замовити їх у нас - значить зекономити час, сили та кошти.


Купить Я досліджую світ 2 частина до підручника Большакова І.О., Пристінська М.С (издательство - Ранок 2018) в Гала-Маркет по акционной цене с доставкой Киев, Харьков, Одесса, Запорожье, Кривой Рог, Кропивницкий, Бровары, Белая церковь, Ирпень, Черкассы, Житомир, Чернигов, Днепр, Николаев, Херсон, Сумы и другие города и села Украины. Отправка осуществляется Новой почтой, Укрпочтой, Интаймом, Деливери, Мист-Экспресс

➤  32.81 грн - роздрібна ціна діє на замолення до 500-00 грн. в асортименті (сайт автоматично нараховує 20% на суму замовлення)

➤ 26.25 грн - оптова ціна - діє на замовлення від 500 грн. (в асортименті)

➤ знижка 3% - на перше замовлення для учасників (знижка НЕ розповсюджується на підручники, акційні товари, канцтовари, роздрібні замовлення до 500 грн. ). Знижка на наступні замовлення буде збільшуватися, оскільки є накопичувальною. Разом із замовленням ми також Вам надішлемо карту постійного клієнта.

знижка 10% - для учасників конкурсу на краще оформлення приміщення Нової української школи (вказуйте, будь ласка, в коментарі до замовлення слово "конкурс"). Знижка НЕ розповсюджується на підручники, акційні товари та є накопичувальною та може збільшуватись. Узнати свою знижку можна за телефоном 0-800-33-02-52

  • Выберите нужный вам товар, нажимая кнопку "в корзину".
  • Перейдите в корзину покупок, нажав "Купить" в правом верхнем углу магазина или в правом меню сайта (в зависимости от того, на какой странице вы находитесь).
  • Заполните и отправьте форму заказа (Ф.И.О., адрес, телефон, электронную почту, способ оплаты и доставки, номер дисконтной карты, пожелания).
  • На электронную почту и указанный номер телефона Вам должно прийти подтверждение о принятии заказа.
  • Если вы делаете покупки с 8.00 до 16.00, то менеджер магазина "Гала-Маркет" перезвонит вам в этот же день для уточнения наличия, цветовой гаммы и других нюансов по товару.
  • После этого происходит сборка заказа и отправка.

Есть вопросы? Звоните: +38 (096) 904-99-70, +38 (066) 882-59-05 

Новая Почта, Укрпочта, Интайм, Деливери, Мист-Экспресс

- Заказы до 800 гривен с доставкой Новой Почтой - отгружаются только по 100% предоплате (за исключением маленьких населенных пунктов, где нет терминалов для оплаты), Укрпочтой - можно наложенным платежом.
- Заказы до 100 гривен - дополнительно взымается 2-00 грн. на упаковку (крафт-бумага, картон, скотч)

Также для постоянных клиентов возможна послеоплата заказа - в течении 7 дней после получения посылки и доступны индивидуальные повышенные скидки.

ВОЗВРАТ И ОБМЕН. По Законодательству Украины книги не подлежат возврату и обмену, но мы всегда идем навстречу нашим покупателям и предоставляем такую возможность. Если Вы заказали товар, а потом выяснилось, что он по каким-либо причинам не подходит, Вы можете выслать его обратно. Пересылка осуществляется за счет покупателя. Возврат денежных средств происходит после получения нами товара, его осмотра на целостность (3-7 дней).

Рейтинг: 5 / 5 (1)
02-01-2022

ОтменитьОставьте отзыв или задайте вопрос по товару

Нова пошта  - відправка 2 рази на день - о 12:00 та 16:00 (від 35 грн)

➤ Укрпошта - один раз на день - 15:30 (від 20 грн)

➤ Інтайм - 3 рази на тиждень - вівторок, четверг, субота (від 30 грн)

➤ Міст-Експрес - 1 рази на тиждень - субота (від 30 грн)

➤ Делівері - 1 рази на тиждень - субота (від 30 грн)